Welkom

Welkom bij Peddelsport Vlaanderen! Wij doen ons best om via onze website al jullie vragen te beantwoorden. Indien je vraag nog niet beantwoord is, kan je voor algemene vragen mailen naar info@peddelsport.vlaanderen. Je kan ook specifiek iemand van ons contacteren door op de onderstaande foto's te klikken. 

TEAM ALGEMENE WERKING

Steven Thys

Steven Thys

4

Algemeen directeur

+32 484 15 14 10

steven@peddelsport.vlaanderen

Joanna  Fran├žois

Joanna Fran├žois

5

Medewerker Sportbeleid

+32 476 20 13 39

joanna@peddelsport.vlaanderen

Saar  Poukens

Saar Poukens

6

Medewerker Sportbeleid

+32 477 65 92 36

saar@peddelsport.vlaanderen

TEAM TOPSPORT LIJN

Maarten  De Wilde

Maarten De Wilde

7

Technisch Directeur Topsport

+32 486 58 57 07

maarten@peddelsport.vlaanderen

Carlos Prendes

Carlos Prendes

10

Topsporttrainer

+32 485 80 44 87

carlos@peddelsport.vlaanderen

Oksana Okunkova

Oksana Okunkova

8

Jeugdtrainer Topsport

+32 497 32 28 70

oksana@peddelsport.vlaanderen

Bram  Peeters

Bram Peeters

9

Jeugdtrainer Topsport

+32 496 02 87 90

bram@peddelsport.vlaanderen


Wie we zijn

Peddelsport Vlaanderen vzw is een overkoepelende organisatie betrekkende alles wat peddelsporten betreft. Wil je te weten komen wie we zijn, wat we doen, hoe we het doen? Scrol dan zeker door deze verschillende bouwstenen van onze federatie en kom ons verhaal te weten! 

Meer info

Sponsors

Projects

Partners

Wil je steeds op de hoogte blijven? 
Schrijf je dan nu in op onze nieuwsbrief! Of volg ons op Social Media